• Call Us:۴۴۲-۸۰-۴۴۲

  • Time: ده صبح تا ده شب

XHhbDlGd4H8YVtFchYTRIYXXXL4j3HpexhjNOf P3YmryPKwJ94QGRtDb3Sbc6KY

از کجا موسیقی را شروع کنم؟

امتیاز کاربران

Rating StarRating StarRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

از کجا موسیقی را شروع کنم

جهت مشاوره رایگان با مشاوران ما در آموزشگاه موسیقی شیمیم تماس بگیرید:442-80-442

گاها شده بسیاری از ما نسبت به یک حوزه شور و اشتیاق فراوانی داریم که آن را حرفه ای انجام دهیم اما درست در لحظه ای که می خواهیم پاسخ علاقه مان را بدهیم همه چیز یا مانع می شوند یا خودمان برای خودمان مانع تراشی می کنیم! با این طرز فکر درست چند سال بعد از آنکه شروع به یادگیری در آن حوضه می کنیم یک طعنه ای به خود می زنیم که " کاشکی زودتر شروع کرده بودم!!!"

" چی می شد زود تر شروع می کردی!!!"
همه ی ما تا وقتی عادت های بد زندگیمان را ترک نکینم اینچنین در مقابل علائق خود می ایستیم و خودمان نمی گذاریم پاسخ این علائق را بدهیم یا وقتی سراغشان می رویم که دیگر دیر شده است...
البته ترس هم هست، چرا که همه ی ما متخصص هستیم در تمام حوضه ها! تا کسی بخواهد کاری را شروع کند سینه سپر می کنیم و آنقدرتو ذوق آن فرد میزنیم تا آن فرد قانع می شود که نباید آن کار را انجام دهد آنهم با انواع ترس ها....
البته فقط ترس نیست!! شاید خیلی ها به خاطر مسائل مالی نتوانند به علائق خود پاسخ بدهند و این چنین بسیاری از استعدادها هدر می شوند آن هم به خاطر یک مسئله که ربطی به استعداد ندارد یک وقت هست کسی استعداد ندارد مشکلی نیست کاری را انجام ندهد اتفاقی نمی افتد ولی وقتی کسی استعداد دارد و به خاطر این مسائل از پیشرفت باز می ماند،شاید کسانی باید به فکر فرو بروند!
برگردیم به سوال:
از کجا موسیقی را شروع کنیم؟ هر زمان که احساس کردید در هر زمینه ای در موسیقی علاقه دارید و دوست دارید حرفه ای شوید حتما شروع کنید اولین قدم را بردارید...
یک ساز را یاد بگیرید یا به یک کلاس آواز بروید یا هر زمینه ای در موسیقی علاقه دارید از چیزی نترسید فقط شروع کنید حداقل بعد از چندسال از خودتان گله نمی کنید چرا علاقمو نادیده گرفتم!
اما شروع فقط ابتدایی ترین و بزرگترین قدم می باشد که اکثرا آنرا برداشته اید یا درحال برداشتن هستید!! ولی کافی نیست چراکه شما برای حرفه ای شدن می بایست در زمینه ی کاری که شروع کردید آموزش های متنوع و مطالعه های زیادی را انجام دهید پس قدم اول با اینکه خیلی بزرگ است شرط لازم هست نه کافی!! پس هرگز نترسید محکم قدم اول را بردارید چراکه برای کارهایی که علاقه داریم انجامشان دهیم حاجت هیچ استخاره ای نیست!!!
اما چرا آموزشگاه شمیم را به شما پیشنهاد می کنیم؟
آموزشگاه شمیم برای این تاسیس شده است که بخش اعظمی از نیاز های موسیقی شما را برطرف کند حتی اولین قدم را می توانید با آموزش های آکادمیک آموزشگاه شمیم محکم و محکم تر بردارید چراکه تا جایی که حرفه ای شوید با شما هم قدم هست!
محدودیت سنی دارم؟ این مسئله خیلی اذیتم می کند.
بسیاری فکر می کنند که موسیقی را باید از دوران کودکی شروع کرد! تاحدودی درست است اما قانون نانوشته باید را باید شکست و بگوییم بهتر است از دوران کودکی شروع کرد!
این بهتر شد چرا که بسیاری هستند که هنر را از دوران کودکی شروع کردند ولی موفق نبودند! هنر از ذوق و شوق هنرمند نشات می گیرد حال برای نشان دادن آن نیاز به ابزارهایی است که فرد با دانستن نحوه ی کار با آنها میتواند هنر خود را به نمایش بگذارد پس این یک مسئله هست نه مانع همیشگی و ربطی به سن ندارد تا لحظه ای که مغز شما توانایی دریافت اطلاعات را دارد شما می توانید هر کاری را انجا دهید!! کسی که در دوران کودکی بسر می برد فارغ از مشغله های ذهنی است پس چند برابر یک فرد بزرگسال میتواند زمان بگذارد ولی یک انسان بزرگسال کلی مشغله دارد پس منطقیست که انسان در هر کاری در سنین پایین تر شروع کند بهتر است هر چند که این یک قانون نیست چراکه افراد بزرگسال قدرت یادگیریشان چندین برابر است یعنی به همان اندازه که کودکان زمان برای تمرین دارند افراد بزرگسال قدرت یاد گیری!!! پس در زمان کوتاهتری به نتیجه میرسند البته با تمرین منظم و درست!!!
در نهایت نگران سنتان نباشید از هرجایی شروع کنید به یادگیری موسیقی در زندگیتان برد کردید چرا که برد شما در گرو توجه کردن به صدای درونتان است! این صداها همان هایی هستند که به شما آرامش می دهند. پس بدون ترس وارد دنیای موسیقی شوید و یکی یکی موانع را پشت سر بگذارید تا به آرامش برسید!!

نوشتن دیدگاه

قوانین نظرات:
لطفا از نوشتن مطلب غیر مرتبط خودداری شود.
از نوشتن لینک سایت های دیگر خودداری شود.
از نوشتن مطالب تبلیغی و آگهی خودداری شود.
در صورت نیاز با مدیر سایت تماس بگیرید:
MusicShamimAcademy@gmail.com


/component/jcomments/captcha/51016
تصویر امنیتی جدید

آدرس و شبکه های اجتماعی

آدرس :

تهران - فلکه دوم صادقیه - اشرفی اصفهانی - تقاطع سازمان آب - اول کوهدشت - ساختمان سارا پلاک16 واحد 8

شماره تماس :

۴۴۲-۸۰-۴۴۲

اینستاگرام:

musicshamim

تلگرام:

t.me/music_shamim

تصویر

Map Shamim Music Ltl نقشه آموزشگاه موسیقی شمیم

تازه ترین ها

13 تیر 1401 / adminshamim
27 ارديبهشت 1401 / آموزشگاه موسیقی شمیم
25 اسفند 1400 / آموزشگاه موسیقی شمیم
26 تیر 1400 / آموزشگاه موسیقی شمیم
26 تیر 1400 / آموزشگاه موسیقی شمیم

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای سایت لندر در خبرنامه سایت لندر عضو شوید .
Subscribe now