• Call Us:۴۴۲-۸۰-۴۴۲

  • Time: ده صبح تا ده شب

Music Instruments

از کجا موسیقی را شروع کنیم؟

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

از کجا موسیقی را شروع کنیم؟

گاها شده بسیاری از ما نسبت به یک حوزه شور و اشتیاق فراوانی داریم که آن را حرفه ای انجام دهیم اما درست در لحظه ای که می خواهیم پاسخ علاقه مان را بدهیم همه چیز یا مانع می شوند یا خودمان برای خودمان مانع تراشی می کنیم! با این طرز فکر درست چند سال بعد از آنکه شروع به یادگیری در آن حوضه می کنیم یک طعنه ای به خود می زنیم که " کاشکی زودتر شروع کرده بودم!!!"

برای شخصی که میخواد موسیقی رو شروع کنه اولین و مهمترین قدمی که باید برداره تئوری موسیقی هست. بسیاری از افراد بدون اینکه تئوری موسیقی و نت نویسی بلد باشن آهنگ ساخته و اجرا میکنن و کارهای نسبتا خوبی هم از آب در میاد. اما این افراد دارای یک گوش قوی هستن که افراد عادی از اون بی بهره هستن. پس اگه این گوش قوی رو ندارید باید تئوری موسیقی رو یاد بگیرید. شاید هم گوشتون قوی باشه, اما ازش اطلاع نداشته باشید. در این صورت وقتی تئوری موسیقی رو شروع میکنید کم کم استعدادهای خودتون رو در زمینه ی موسیقی میشناسید. حتی اگه از یک گوش بسیار قوی بهره میبرید یادگیری تئوری موسیقی شما رو بارها و بارها از جایی که هستید جلوتر میبره و باعث میشه آهنگهاتون رو اصولی بسازید. یا به جای اینکه آهنگتون رو توی ذهنتون بسازید اون رو روی کاغذ پیاده کنید که این کار مزایای بسیاری داره.
یک ساز را یاد بگیرید یا به یک کلاس آواز بروید یا هر زمینه ای در موسیقی علاقه دارید از چیزی نترسید فقط شروع کنید حداقل بعد از چندسال از خودتان گله نمی کنید چرا علاقمو نادیده گرفتم!

اما شروع فقط ابتدایی ترین و بزرگترین قدم می باشد که اکثرا آنرا برداشته اید یا درحال برداشتن هستید!! ولی کافی نیست چراکه شما برای حرفه ای شدن می بایست در زمینه ی کاری که شروع کردید آموزش های متنوع و مطالعه های زیادی را انجام دهید پس قدم اول با اینکه خیلی بزرگ است  شرط لازم هست نه کافی!! پس هرگز نترسید محکم قدم اول را بردارید چراکه برای کارهایی که علاقه داریم انجامشان دهیم حاجت هیچ استخاره ای نیست!!!

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:442-80-442

نوشتن دیدگاه

قوانین نظرات:
لطفا از نوشتن مطلب غیر مرتبط خودداری شود.
از نوشتن لینک سایت های دیگر خودداری شود.
از نوشتن مطالب تبلیغی و آگهی خودداری شود.
در صورت نیاز با مدیر سایت تماس بگیرید:
MusicShamimAcademy@gmail.com


/component/jcomments/captcha/98724
تصویر امنیتی جدید

آدرس و شبکه های اجتماعی

آدرس :

تهران - فلکه دوم صادقیه - اشرفی اصفهانی - تقاطع سازمان آب - اول کوهدشت - ساختمان سارا پلاک16 واحد 8

شماره تماس :

۴۴۲-۸۰-۴۴۲

اینستاگرام:

musicshamim

تلگرام:

t.me/music_shamim

تصویر

Map Shamim Music Ltl نقشه آموزشگاه موسیقی شمیم

تازه ترین ها

26 تیر 1400 / آموزشگاه موسیقی شمیم
26 تیر 1400 / آموزشگاه موسیقی شمیم
19 خرداد 1400 / آموزشگاه موسیقی شمیم
17 خرداد 1400 / آموزشگاه موسیقی شمیم
02 اسفند 1399 / آموزشگاه موسیقی شمیم

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای سایت لندر در خبرنامه سایت لندر عضو شوید .
Subscribe now